می 28, 2020
نگرانی و دلواپسی

شناخت ریشه های نگرانی و دلواپسی و راهکارهای غلبه بر آنها

نگرانی و دلواپسی مسئله ای است که به خصوص این روزها، بسیاری از افراد با آن درگیر هستند. امیدوارم مطالب عنوان شده در زیر بتواند کمک کننده و مفید واقع شود.
ژانویه 31, 2020
توجه مخاطب

چگونه در سخنرانی ها توجه مخاطب را به خود جلب کنیم؟

سخنرانان ماهر به خوبی می دانند که برای ارائه یک سخنرانی جذاب، لازم است که در اولین قدم بتوانند به خوبی توجه مخاطب را به موضوع بحث و مطالب خود جلب کنند.
ژانویه 23, 2020
دایره لغات

دایره لغات و واژگان خود را برای ارائه سخنرانی بهتر افزایش دهید

یکی از نکات مهم در ارائه سخنرانی های خوب، دارا بودن دایره لغات و واژگان مناسب است و متاسفانه به طور شایسته، در کلاس های مهارت سخنرانی به آن اشاره نمی گردد.
ژانویه 19, 2020
اعتماد به نفس در سخنرانی

افزایش اعتماد به نفس در سخنرانی با 5 تمرین بسیار ساده

اعتماد به نفس در تمامی عرصه های اجتماعی برای رشد و شکوفایی انسان ضروری است و همین اعتماد به نفس در سخنرانی نقشی اساسی در موفقیت و تاثیرگذاری آن دارد.
ژانویه 19, 2020
محتوای اثرگذار

با تولید محتوای اثرگذار برای سخنرانی، ذهن مخاطب را به چالش بکشید

بدون اغراق، تولید محتوای اثرگذار رمز موفقیت ارائه یک سخنرانی موفق است و کیفیت و موضوع محتوا، تاثیری بزرگ در ذهن مخاطب و جذب افراد در جلسات سخنرانی دارد.
ژانویه 17, 2020
پرش ذهن

پرش ذهن چیست و چگونه باید در هنگام سخنرانی با آن مقابله کرد؟

آیا برای شما هم پیش آمده است که در هنگام ارائه یک سخنرانی، افکار مختلفی به ذهنتان خطور کنند و یا برخی فشارهای عصبی مانع تمرکز و سبب پرش ذهن شما گردند؟
ژانویه 16, 2020
بیزینس کوچ

چرا کسب و کار شما به یک بیزینس کوچ نیاز دارد؟

بیزینس کوچ به فردی گفته می شود که تحت عنوان راهنما و مربی کسب و کار به رنق هر چه بیشتر بیزینس و فروش بیشتر به صاحبان کسب و کار کمک می رساند.
ژانویه 16, 2020
مهارت خودآگاهی

مهارت خودآگاهی و اهمیت آن در زندگی انسان

خودآگاهی به معنای داشتن درک و تصویری کلی از وجود خود است و مهارت خودآگاهی میزان توانایی و قابلیت های انسان ها را برای این منظور نشان می دهد.
ژانویه 16, 2020
بیزینس کوچینگ

بیزینس کوچینگ و ایجاد تحول در کسب و کار

بیزینس کوچینگ به معنای نوعی مربی گری در زمینه بیزینس و کسب و کار است که در آن یک کوچ یا مربی ماهر و کارآزموده، به صاحبان کسب و کارهای نوپا و کسانی که نیاز به تغییر و تحولات اساسی در کسب و کار خود دارند، آموزش هایی را ارائه می دهد.
دسامبر 28, 2019
مدیریت زمان

اصول مدیریت زمان و تکنیک های صرفه جویی در وقت

زمان یکی از بزرگ ترین سرمایه های انسان است و مدیریت زمان به معنای برنامه ریزی در جهت استفاده بهینه از این سرمایه برای رسیدن به اهداف و آرزوهای فردی است.
اکتبر 26, 2019
مقابله با استرس سخنرانی

راهکارهای مقابله با استرس سخنرانی و غلبه بر ترس و اضطراب

فراگیری مهارت های سخنرانی و صحبت کردن از ملزومات پیشرفت در محیط شغلی و حرفه ای است و مقابله با استرس سخنرانی یکی از مشکلات عمده افراد در این زمینه است.
اکتبر 26, 2019
لرزش صدا هنگام سخنرانی

مشکل لرزش صدا هنگام سخنرانی به آسانی قابل حل است

لرزش صدا هنگام سخنرانی همواره یکی از مشکلات سخنرانان، به ویژه در اولین تجربه های آنها بوده است. با توجه به این که قدرت تاثیرگذاری و نفوذ کلام ما در ذهن دیگران تا حد زیادی به آهنگ صدای ما بستگی دارد لازم است که هرگونه لرزش و نارسایی را در صدای خود برطرف کنیم.
مشاوره می‌خواهید؟